Klub DP dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Klub DP - Program Lojalnościowy dla entuzjastów mody i stylu

Klub DP to bezpłatna aplikacja lifestyle oferowana użytkownikom Loyalty Point dla systemu Android. Jest to program lojalnościowy, który odpowiada na rosnące oczekiwania klientów wobec programów lojalnościowych i związanych z nimi korzyści. Aplikacja oferuje unikalne, doskonale dopasowane oferty, usługi i korzyści, sprawiając, że zakupy stają się bardziej opłacalne i udane, a każda wizyta w drogerii bardziej wartościowa i ekscytująca.

Aplikacja oferuje ekskluzywne korzyści dla członków klubu, w tym zniżki do 50%, porady stylistów, testy produktów, spersonalizowane oferty, dermo-konsultacje, konkursy, powiadomienia o premierach, pokazy makijażu i ekskluzywne promocje. Dołączając do Klubu DP, użytkownicy mogą oszczędzać pieniądze, kupując produkty objęte rabatami dostępnymi tylko dla nich. Mogą również jako pierwsi otrzymywać powiadomienia o nowych trendach i premierach kosmetyków, brać udział w konkursach, pokazach i spotkaniach ze specjalistami oraz korzystać z ofert specjalnych w każdym biuletynie i drogerii oznaczonej kartą Klubu DP.

Dzięki Klubowi DP użytkownicy mogą łatwo znaleźć stacjonarne punkty w Drogerii Polskich w pobliżu swojej aktualnej lokalizacji, a aplikacja pomoże im znaleźć najkrótszą trasę. To doskonała aplikacja dla entuzjastów mody i stylu, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i oszczędzać pieniądze podczas zakupów.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Klub DP dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.1.6

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Klub DP

Czy próbowałeś Klub DP? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.